Безкоштовна доставка діє лише на товари, що беруть участь у акції.

Нова Пошта
Ми надсилаємо товар по всій Україні через службу доставки "Нова Пошта". Доставка товарів здійснюється згідно з тарифами та умовами компанії перевізника "Нова Пошта".

Адресна доставка
Також Ви маєте можливість замовити адресну доставку. Доставка здійснюється кур'єром компанії "Нова Пошта".
Після відправки замовлення клієнт отримує SMS з номером ТТН посилки, за якою на сайті служби доставки (novaposhta.ua/tracking) можна відстежити, де знаходиться вантаж та орієнтовна дата доставки. Після прибуття посилки на пошту Ви отримаєте SMS від Нової Пошти із запрошенням отримати вантаж.

Перед відправкою всі товари перевіряються на наявність дефектів та комплектації. Якщо посилка надійшла у пошкодженій упаковці, настійно рекомендується розкривати її у присутності співробітника транспортної компанії.

ВАЖЛИВО: закріплені мотор-колеса, електронабори та акумулятори відправляються на відділення з обмеженням не менше "до 30 кг", а велосипеди та електровелосипеди тільки на вантажні відділення Нової Пошти (дана інформація не стосується адресної доставки).

Приблизна вартість доставки:

- мотор без спеціювання ~100 грн
- закріплене мотор-колесо ~200 грн
- електронабір ~200 грн
- електровелосипед ~550 грн
- Самовивіз зі складу в Києві

Ви можете безкоштовно забрати своє замовлення з нашого складу у Києві. Самовивіз доступний лише за попереднім замовленням. Щоб забрати товар самовивозом, Вам потрібно в разі оформлення замовлення вказати тип доставки "самовивіз" або узгодити цю опцію з менеджером нашого інтернет-магазину при оформленні замовлення за телефоном.